Úklid
25.6.2026
Dnes pokračovalo odklízení černých skládek po bezdomovcích, tentokrát v ulici Hřbitovní ( u bývalého zahradnického podniku).
Dnes pokračovalo odklízení černých skládek po bezdomovcích, tentokrát v ulici Hřbitovní ( u bývalého zahradnického podniku). Alternativně odsouzení, kteří si svůj trest odpykávají u městské policie posbírali, napytlovali a odvezli na skládku 600 kg odpadu. Úklidy, které probíhají v rámci akce „Čisté město“, budou pokračovat i nadále.